Music for the pleasure

16. října 2010 v 18:34 | Darling |  do ouška
.   Kdybych byla motýlem, zabalila bych to a šla se znova zakuklit, protože poletovat v téhle zimě jen tak nalehko je mému zdraví nebezpečné. A má revmatická kolena nejsou nadšená též. A to je teprve říjen, přátelé. Prohlížím si seznam literatury k maturitě a nestačím se divit. Tak málo knih? Z antiky pouze pisatelé dvá a z romantismu čtyři!
.   Mé okolí se nechce smířit s podzimním nápadem, které mi samo listí nahnalo do hlavy, tj. vzít si jemně oranžovou pastelku, skloubit ji s lehce hnědou barvou a pak si s každým vláskem vyhrávat a otírat o ně již dvě zmíněné pastelky. Útěchou jim není ani fakt, že tato podzimní barva má trvanlivost dvou týdnů.

Přistupte blíže a poslouchejte!


1) Lumsk - Skærgaardsø


2) Creedence Clearwater Revival - Lookin' Out My Backdoor


3)r Irish Rovers -  Drunken Sailer


4) Blossom Toes - Love Bomb


5) The Strokes - Between Love and Hate


6) Renato Carosone - Tu Vuò Fa' L'Americano
Tuto píseň zná snad většina dnešní mládeže + celá Amerika v té modernější verzi.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 16. října 2010 v 20:04 | Reagovat

Tentokráte jsem nenašlo tolik oušku lahodících jako minule, nicméně děkuji za rozšíření obzorů - ani jednu z nich totiž neznám nebo už jsem na ní dávno předávno zapomnělo! :-)
Rubrika muziky na přání do oušek mých chlupatých je pro mě vždycky v tvém podání strašně příjemnou záležitostí :-) Děkuji!

2 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 17. října 2010 v 21:26 | Reagovat

Milá Darling, mám tě moc rádo a tak bych ti sem hodilo jeden malý odkaz:
http://alfa-centauri.blog.cz/1010/chlupatomale-devetideni-cili-nebojite-se
Jestli budeš chtít, jedná se o šílený projekt malého mimozemšťana - budu strašně nadšené, když se zúčastníš! Všechno je v článku.
A taky se dodatečně moc omlouvám - devět dní ti tu totiž nenapíšu žádný komentář, jen si něco přečtu (to určitě!). Snad se nezlobíš a nezapomeneš na mě, já se vrátím (a se mnou zákon a Alfa Centauri!!) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.