Jolene, Vánoce a záležitosti školní

24. listopadu 2010 v 19:30 | Darling |  z hlavy mé
Přečetla jsem Labyrint světa a ráj srdce. Nejlepší kniha spolu s nešťastně zamilovaným, citlivým Wertherem, kterou jsem za poslední dobu četla.

Pomalu si začínám zvykat, že tato neděle je první adventní a brzy budou Vánoce. Proč si všichni myslí, že Vánoce jsou jenom o tom vyhodit spoustu peněz, sníst kapra, ztloustnout, dát si dárky a jde se spát? A nelíbí se mi to. Někdy si říkám, že lidi navymýšlí tolik blbostí (všeobecně, např.  zboží v obchodech) a až tu nebudeme, co po nás zbude? A když zestárnou, zjistí, že jim něco uteklo. Neví, že to něco se jmenuje Život. Najednou chtějí být zase mladí a začnou se bát smrti. Podle mě je smrt běžnou záležitostí života lidského, která za strach vůbec nestojí. Jo, chci se vrátit o pár set let zpět. Třeba se ujistím, že dřív byl život o něco lepší.

Má nejoblíbenější ranní píseň od White Stripes


Dostala jsem 1 dvakrát podtržená z literatury. A doufám, že 1 bude i z biologie, protože lidské tělo, DNA a ostatní napsorstonudnézáležitostipřikterýchjsemveškolespal/a mě fascinují.
                    
                    
                  
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 25. listopadu 2010 v 20:14 | Reagovat

Jak dotažené krásným slovem do konce. Teď mi škole jede z kopce a malé stvoření má kromě milované angličtiny a češtiny samé ošklivé známky.
Písnička hraje a je příjemná!
Na Vánoce přikládám jedinečný protiútok nebo-li lék:
http://www.youtube.com/watch?v=BqfZUX5svCg

:-D

2 Joanna Joanna | Web | 26. listopadu 2010 v 18:45 | Reagovat

Gratulace :P :)))
Poměrně mě šokovalo, že už budou Vánoce. (Ano, mohla jsem to čekat, ale jen velmi nerada vnímám čas, takže mě to překvapilo :D) Až dvacátého čtvrtého jsem si to uvědomila. Já se těším na sníh (doufám, že bude), trhy, pohádky, odpočinek.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.