Do ouška

16. února 2011 v 19:08 | Darling |  do ouška
Zdravím, přátelé. Poslední dny přežívám v absolutní nečinnosti u sledování filmů s Pierrem Richardem a kreslením portrétů, jelikož jsem se zúčastnila kreslení pravou mozkovou hemisférou - vřele doporučuji. V následujícím týdnu dodám oskenované kresby. A také poslouchám takové ty písně, které vás uvedou do transu vzpomínání. S mým přítelem jsme se tak nějak shodli, že Štěstěna nám nepřeje dostatek času a náš vztah jde pravděpodobně ke dnu. V přátelském duchu, samozřejmě. Ono je to se mnou složité. Po pěti letech jsem si uvědomila svou náklonnost k jistému spolužákovi, který kdysi ke mně tuto náklonnost choval. Celé je to zamotané. Přestávám řešit své vztahy a sobecky se věnuji jen sama sobě. A vám, pochopitelně. A teď vám něco pustím do ouška:


1) Fever Ray - Keep The Streets Empty For Me
Není to můj šálek hudby, ale video je z hlediska estetična skvělé. I ta nálada, která z toho plyne je fascinující.


2) Zvuk mačkaného papíru, trochu děsivé. Původně jsem chtěla najít zvuk trhaného papíru, leč kde nic tu nic.


3) Somewhere over the Rainbow - Kamakawiwoʻole
Krásné, milé a něžné.


4) Doris Day - It's A Great Feeling


5) John Pizzarelli - I Like Jersey Best


6) Celia Sheen hraje znělku Vraždy v Midsomeru na Theremin


7) Chinatown - Tour Assassine


8) Iron and Wine - Love and Some Verses


9) Angus and Julia Stone - Big Jet PlaneKdo se proposlouchal, až na konec, ten se může těšit na další do(o)uškování příští týden v pondělí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Idealist Idealist | Web | 17. února 2011 v 18:27 | Reagovat

Ono někdy je lepší ty vztahy nějak neřešit. A nechat čas, ať to vyřeší za nás. Ono se to nějak vyvrbí, tak don´t worry;)
Tu 3 písničku úplně zbořňuju. Teda, no zbožňuju. Prostě jí poslouchám,když mě všichni se*ou;DD.. Uklidňuje mě.

2 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 18. února 2011 v 22:31 | Reagovat

Zamotanec spletitý - však hudba, hudba tu na mě čeká a vždycky si i skrz největší uzel (dopravní) najde cestičku k mému chlupatému oušku!
Štěstěna lze přelstít dvojnásobným štěstím ale když to nefunguje... to už ani velký blondýn s černou botou nepomůže, říkám s hořkým úsměvem :-)
Ouško si mi dnes jéjej pohladila, znalo jsem jenom Somewhere... tahle verze je stejně nejhezčí a nejlidštější. Už teď se těším na další nášup v pondělí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.